-13%

LAMART Вилушка за скара LT 5025

– Должина 41 cm
– Материјал челик/пластика
– За љубители на скара


380.00 ден 330.00 ден

Спореди

Опис

  • Должина 41 cm
  • Материјал челик/пластика
  • За љубители на скара
  • Мека дршка за удобна работа
  • Со кука за закачување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.