-12%

LAMART Млин за сол и бибер LT 7045

– Млин за сол и бибер во форма на песочен часовник
– Направено од пластика со керамички механизам за мелење со прилагодлива големина на мелење
– Се меле со вртење на механизмот


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 830.00 ден.Current price is: 730.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Млин за сол и бибер во форма на песочен часовник
  • Направено од пластика со керамички механизам за мелење со прилагодлива големина на мелење
  • Се меле со вртење на механизмот
  • Димензии 5,8 cm x 19 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.