-10%

LAMART Мало ноже LT 2131

– Остро ноже со егрономска рачка за максимален ефект и безбедно ракување
– Должина на сечило – 9 cm, должина на ноже – 20 cm
– Сеќило од нерѓосувачки челик / рачка од ABS силикон


290.00 ден 260.00 ден

Спореди

Опис

  • Остро ноже со егрономска рачка за максимален ефект и безбедно ракување
  • Должина на сечило – 9 cm, должина на ноже – 20 cm
  • Сеќило од нерѓосувачки челик / рачка од ABS силикон

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.