-28%

SOLINGEN Отварач за шишиња HEMAY 045548

  • Отварач за капачиња од шишињаOriginal price was: 374.00 ден.Current price is: 270.00 ден.

Спореди

Опис

  • Отварач за капачиња од шишиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.