-12%

BOSCH Вградна фурна HBA 573BB1

– Енергетска класа: A
– Димензии (VxŠxD): 595 mm x 594 mm x 548 mm
– Волумен: 71 l
– Пиролиза – автоматско чистење
– LED диспллеј


52,280.00 ден 45,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Волумен: 71 l
 • Пиролиза – автоматско чистење
 • LED диспллеј
 • AutoPilot 10
 • Температура на стакло најмногу 30 °C
 • Рерна со 5 начини на греење: 3D топол воздух, горно/долно греење, грил со кружење на воздух, големоповршинско печење, млак топол воздух
 • Температура: 50 °C – 275 °C
 • Ротациски регулатор
 • XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови
 • Електронски програмски саат
 • Приказ на моменталната темература во рерната
 • Брзо загревање
 • Халогенско осветлување
 • Разладен вентилатор
 • 1 x плех, емајл, 1 x решетка, 1 x универзален сад за печење
 • Сигурносна брава за деца
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка по циклус во конвенционален режим: 0.99 kWh
 • Димензии (VxŠxD): 595 mm x 594 mm x 548 mm
 • Димензии ниша (VxŠxD): 560 mm – 568 mm x 585 mm – 595 mm x 550 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.