-12%

KONCAR Машина за садови PP 60SY5N

– Број на комплети: 12
– Број на програми: 5
– Температури (°C): 40-45-50-65
– Електронско управување


Original price was: 20,400.00 ден.Current price is: 17,950.00 ден.

Спореди

Опис

 • Самостојна машина за садови
 • Сребрена боја
 • Број на комплети: 12
 • Број на програми: 5
 • Температури (°C): 40-45-50-65
 • Електронско управување
 • Заштита од протекување
 • Eco програм
 • Интензивно 65°C
 • Брзо
 • Екстра хигиенско 60°C
 • Половично полнење
 • Индикатор за сол
 • Индикатор за тек на циклус
 • Кошница за прибор за храна
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка на вода (lt): 12
 • Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:25
 • Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 92
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 0,923
 • Бучност (dB): 54
 • Напон (V) / Фреквенција (Hz) 220-240 / 50
 • Осигурач (A): 10
 • Димензии ВхШхД (cm): 85/60/60
 • Подесива висина: 2 cm
 • Bruto/Neto тежина (kg): 49/46
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.