-12%

BOSCH Машина за садови SPS 2HKI57E

 • Енергетска класа: E
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 542,750.00 ден 37,620.00 ден

Спореди

Опис

 • SPS2HKI57E e seria 2, E ен.класа потполно вградна м. за садови –Home Connect
 • Капацитет: 9 комплета
 • Бучавост: 48 dB(A) re 1 pW
 • Нов брз програм кои пере за 1 час на 65 °C
 • DuoPower: две прскалки на горната корпа за оптимална дистрибуција на водата
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • SilenceProgram: тивка работа на машината од 45 dB
 • Бр.програми 5 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Тивок 50 °C, Favourite, 1h 65 °C
 • Број на температури : 4
 • Број на посебни функции : 3
 • varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)
 • ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
 • EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • Можност за одложен старт : 3-6-9 часа
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • Горна корпа за прилагодување на висината
 • Преклопни делови во долната корпа (2x)
 • Корпа за додатоци во горната корпа
 • Корпа за прибор за јадење во долната корпа
 • Чување на шољи во горната корпа (2x)
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Внатрешноста од нерѓосувачки челик /polinox
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.
 • Димензии (В х Ш х Д): 84,5 x 45 x 60

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.