-12%

KONCAR Машина за перење VM 087AT0

– Капацитет: 7 kg
– Број на вртежи: 800
– Easy logic систем на перење
– Програми: 15


17,300.00 ден 15,220.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: D
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 800
 • Easy logic систем на перење
 • Програми: 15
 • Дисплеј со приказ на температура и вртежи на центрифугата
 • Одложен старт
 • Предперење
 • Брз програм
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за надзор на пењата
 • Димензии (ŠxVxD): 60x85x50cm
 • Боја: Бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.