-12%

KONCAR Машина за перење PR 147MD3INV

– Капацитет (kg): 7
– Вртежи центрифуга (o/min): 1400
– Инвертер мотор
– Максимална температура (програм): 90°C (памук)


Original price was: 23,180.00 ден.Current price is: 20,399.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја бела
 • Капацитет (kg): 7
 • Вртежи центрифуга (o/min): 1400
 • Инвертер мотор
 • Максимална температура (програм): 90°C (памук)
 • Сигнал за протекување
 • Детска заштита
 • Сигнал за отворена врата
 • Сигнал за запушен филтер
 • Сигнал за низок притисок на вода
 • Број на програми: 15
 • Start / pauza: +
 • Предперење
 • Интензивно перење
 • Дополнително плакнење
 • Одложување на перењето
 • Бирање на температури: cold-20-30-40-60-90
 • LCD дисплеј
 • Inox бубањ
 • Ен. класа: B
 • Потрошувачка на енегрија (kWh/ciklus): 0,52
 • Потрошувачка на вода (lt): 45
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,5×49,5
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.