-12%

KONCAR Машина за перење PR 105AT0

– Капацитет (kg): 5
– Број на вртежи (o/min): 1000
– Максимална температура на перење (програм): 90°C (памук)
– Сигнализација за протекување


Original price was: 15,900.00 ден.Current price is: 13,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 5
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Максимална температура на перење (програм): 90°C (памук)
 • Сигнализација за протекување
 • Заштита за деца
 • Сигнализација за отворена или заклучена врата
 • Сигнализација за запушен филтер
 • Сигнализација за низок притисок на вода
 • Сензор за полнење
 • Број на програми: 15
 • LCD дисплеј
 • Енергетска класа: D
 • Потрошувачка на енергија (kWh/ciklus): 0,6
 • Просечна потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 60
 • Потрошувачка на вода (lt): 41
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна моќност (kW): 2
 • Димензии (ВхШхД): 84,5×59,7×49,7 см
 • Bruto/Neto тежина (kg): 55,7/54,4

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.