-12%

KONCAR Машина за перење и сушење PS 1486MKINV

– Капацитет (kg): 8 (перење) / 6 (сушење)
– Вртежи во минута центрифуга (o/min): 1400
– Електронско управување
– Инвертер мотор


35,790.00 ден 31,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 8 (перење) / 6 (сушење)
 • Вртежи во минута центрифуга (o/min): 1400
 • Електронско управување
 • Инвертер мотор
 • Максимална температура на перење (програма): 90°C (памук)
 • Сигнал за протекување
 • Заштита од деца
 • Сигнали за отворена и заклучена врата
 • Сигнал за запушен филтер
 • Сигнал за низок притисок на вода
 • Програми за перење: 14
 • Функции
  Start / pauza: +
  Предперење: +
  Интензивно перење: +
  Дополнително плакнење: +
  Одложено перење: +
  Anti alergik/стерилизација: +
  Дополнување: +
 • Одбирање на број на центрифугирање
 • Бирање температура (°C): cold-20-30-40-60-90
 • LCD дисплеј: +
 • Пумпа со филтер: +
 • Inox бубањ: +
 • Полипропиленска када: +
 • Енергетска класа: B/E (без/со сушење)
 • Потрошувачка енергија (kWh/циклус): 0,56/3,76 (без/со сушење)
 • Потрошувачка на вода (lt): 48/90 (без/со сушење)
 • Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:38/9:30 (без/со сушење)
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 1,9
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,5×47,5
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.