-12%

BOSCH Машина за перење и сушење WNA 13400BY

– Машина перење и сушење WNA 13400BY
– Енергетска класа на перење и сушење E
– Капацитет перење/сушење 8 / 5 kg
– Број на вртежи – 1400


Original price was: 73,740.00 ден.Current price is: 64,890.00 ден.

Спореди

Опис

 • Машина перење и сушење WNA 13400BY
 • Енергетска класа на перење и сушење E
 • Капацитет перење/сушење 8 / 5 kg
 • Број на вртежи – 1400
 • Бучност 70 dB
 • Потполно електронско управување
 • ActiveWater Plus: ефикасна потрошувачка на вода
 • AntiVibration Design: потивка и стабилна
 • EcoSilence Drive: тивко делување на моторот
 • Самочистечки кондензатор
 • Автомотаско сушење
 • LED дисплеј
 • Одложен старт 24 h
 • Индикатор за преостанато време
 • Тежина 71 kg
 • Димензии (ŠxVxD) 59,8 cm x 84,8 cm x 59 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.