-12%

BOSCH Машина за перење и сушење WNA 144V0BY

– Број на вртежи 1400 o/min
Капацитет:
перење: 9 kg
сушење: 5 kg


77,400.00 ден 68,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Број на вртежи 1400 o/min
 • Капацитет:
  перење: 9 kg
  сушење: 5 kg
 • Димензии: (В x Ш): 84.8 x 59.8
 • Длабина: 59.0
 • Енергетска класа E
 • Seria 4
 • Iron Assist третман со пареа
 • Програм за автоматско сушење AutoDry
 • EcoSilence Drive™: тивок, ефикасен инвертер мотор
 • Перење и сушење за 60 минути
 • Стандардни порграми за перење: памук, едноставна нега, осетливи алишта, волна/рачно перење
 • Посебни програми за перење: екстра кратко 15′, мешано, испумпување/центрифугирање, Sport/Fitness, плакнење
 • SpeedPerfect
 • Функција за додавање на алишта
 • LED дисплеј
 • Електронско управување
 • Vario бубањ
 • ActiveWater Plus: со детекција на пополнетост, автоматски се прилагодува потрошувачката на вода
 • AntiVibration Design
 • Кондензатор без одржување: автоматски се чистат остатоците од влакна и облеката
 • Aqua Protection – повеќелратна заштита од прелевање на вода
 • Приказ за предозирање
 • Заштита за деца
 • Звучен сигнал на крај на програм
 • Отстранлив капак

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.