-12%

KONCAR Комбиниран шпорет ST 6022 P.BR2

– Боја: бела
– Димензии Висина/Ширина/Длабочина: 85/60/60 см
– Висина со подигнат капак: 145 см
– Висина прилагодлива за: 2 cm


18,980.00 ден 16,699.00 ден

Спореди

Опис

 • Комбиниран шпорет со вентилатор
 • Боја: бела
 • Димензии Висина/Ширина/Длабочина: 85/60/60 см
 • Висина со подигнат капак: 145 см
 • Висина прилагодлива за: 2 cm
 • Предно лево место за готвење: ел. обична грејна плоча ø14,5cm/1kW
 • Предно десно место за готвење: плински режач 3 kW
 • Задно лево место за готвење: ел. плоча за брзо загревање ø18cm/ 2kW
 • Задно десно место за готвење: плински режач 1,75 kW
 • Палење со електрична искра: +
 • Горилници со осигурување: +
 • Работна плоча: емајлирана
 • Држач за сад: емајлиран
 • Рерна димензии Висина/Ширина/Длабочина (внатрешно мерење): 33,5/43/39 cm
 • Број на функции: 3 (0+3)
 • Дизајн на рерната: електричен вентилатор
 • Осветлување на рерната: да
 • Моќност на горниот грејач: 1,2 kW
 • Пониска моќност на грејачот: 1,1 kW
 • Извлечени водилки за тави: да
 • Решетка: 1
 • Длабока тава: 1
 • Преграда за складирање/Фиока: преграда
 • Електрично поврзување: 3N
 • Напон: 230 V~
 • Вкупна поврзана моќност: 5,3 kW
 • Приклучок за гас: G30/30
 • Категорија: II2H3B/P
 • Вкупна поврзана моќност: 4,8 kW
 • Класа на енергетска ефикасност: А
 • Потрошувачка на енергија – класичен метод на греење: 0,87 kWh
 • Потрошувачка на енергија – греење со присилна циркулација на воздух: 0,78 kWh
 • Корисен волумен на просторот за печење: 65 l
 • Големина на просторот за печење: средна
 • Димензии на спакуваниот производ: 92,2/64,5/68,4 cm
 • Тежина на уредот нето/бруто: 45/47,5 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.