-13%

Alfa Plam Комбиниран шпорет SG 122.55.13

 • Комбиниран Шпорет
 • Енергетска класа: C
 • Волумен на рерна: 70 Литри
 • Димензии: (В/Ш/Д) – 85/55/60 cm24,870.00 ден 21,630.00 ден

Спореди

Опис

 • Комбиниран Шпорет
 • Енергетска класа: C
 • Волумен на рерна: 70 Литри
 • Димензии: (В/Ш/Д) – 85/55/60 cm
 • Димензии на рерна: 320x460x475 cm
 • Електрична моќ: 5.125 kW
 • Плинска моќ: 4,000 KW
 • 2 електрични, 2 плински рингли –  1 експрес рингла
 • Двојно стакло на врата
 • 6 режими на работа на рерна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.