-12%

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390D50

– Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
– Волумен на рерната: 66 литар
– Рингли само на гас и рерна на струја со 3D топол воздух
– Енергетска класа А


Original price was: 42,200.00 ден.Current price is: 37,140.00 ден.

Спореди

Опис

 • HXN390D50 e А класа, seria 4 со рингли само на гас и рерна на струја со 3D топол воздух со 7 начини на загревање
 • Вид на работа на рерната / греење:
  – Горно/долно загревање-стандардно печење
  – 3D циркулација на топол воздух
  – Благ топол воздух
  – Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчинња месо (grill)
  – Скара со голема површина-прикладно за голема количина на храна
  – Пица (опција за печење пица)
  – Вентилатор за ладење по потреба
 • Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
 • Волумен на рерната: 66 литар
 • Полиња за готвење:
  – Плоча со еден обичен, економичен и моќен режач и една обична електрична плоча за готвење
  – Предно лево: силен горилник 3 kW
  – Зад лево: стандарден горилник, 1,75 kW
  – Зад десно: стандарден горилник, 1,75 kW
  – Предно десно: горилник за заштеда на енергија, 1 kW
 • Единечно палење
 • Термоелектричен осигурувач за да се спречи истекување на гас
 • Држач на садовите од челик
 • Стаклен заштитен капак
 • Целосно стаклена внатрешна страна на вратата
 • Систем на отворање: држач за галантеријата, 1 x универзална тава и 1 х решетка
 • Телескопски шини не одат со рерната, тие можат да се докупат
 • Електронски програмски часовник: вклучување-исклучување,аларм и време
 • Внатрешноста на рерната е осветлена (халогено)
 • Брзо загревање
 • LED контролен екран
 • Внатрешност на рерната: Сив емајл
 • Рачка со професионален изглед

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.