-12%

KONCAR Комбиниран шпорет SE 6022 P.BR2

– Пламениците се со осигурување
– Емејлиран
– Димензии на рерна (V/Š/D): 36/43/40 cm
– Број на функции: 3 (0+3)


17,690.00 ден 15,570.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Димензии (V/Š/D): 85/60/60 cm
 • Напред лево: ел. плоча ø14,5cm/1kW
 • Напред десно: плински пламеник 3 kW
 • Назад лево: ел. експрес плоча ø18cm/ 2kW
 • Назад десно: плински пламеник 1,75 kW
 • Палење со електрична искра
 • Пламениците се со осигурување
 • Емејлиран
 • Димензии на рерна (V/Š/D): 36/43/40 cm
 • Број на функции: 3 (0+3)
 • Електрична рерна
 • Внатрешно осветлување
 • Моќност на горниот греач: 1,2 kW
 • Моќност на долниот греач: 1,1 kW
 • Решетка и длабока тава
 • Напон: 230 V~
 • Вкупна приклучна моќност: 5,3 kW
 • Плински приклучок: G30/30
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерна: 72 l

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.