-13%

GORENJE Електричен шпорет GEC6A41WC

– Енергетска класа A
– HomeMade облик на рерната
– Употреблив волумен на рерната 71 l
– Чистење со AquaClean функција


29,890.00 ден 25,990.00 ден

Спореди

Опис

 

 • Енергетска класа A
 • Боја Бела
 • Стаклокерамичка плоча за готвење
 • Лакиран метал
 • Стаклена контролна плоча
 • Матерјал на внатрешноста на рерната SilverMatte
 • Без капак
 • Класична шарка на вратата
 • HomeMade облик на рерната
 • Употреблив волумен на рерната 71 l
 • Тип на рерната – вентилаторска
 • Максимална површина на тавата за печење 1316 cm²
 • Ергономски копчиња
 • Зона за готвење напред лево Ø (mm) 210/120 , 2200 W, дупла зона
 • Зона за готвење десно напред Ø (mm) 145 , 1200 W
 • Зона за готвење лево назад Ø (mm) 145 , 1200 W
 • Зона за готвење десно назад Ø (mm) 180 , 1800 W
 • Начини на загревање рерна – Долен и горен грејач
 • Чистење со AquaClean функција
 • Осветлување на рерната
 • MultiAir
 • Водилки за тави
 • Длабока емајлирана тава за печење
 • Плитка емајлирана тава за печење
 • Водилки на извлекување
 • Решетка на рерната 1 pcs
 • Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
 • Compact Door
 • Сигнализација на преостаната топлина
 • Потрошувачка на енергија 0.941 kWh
 • Приклучна моќ 9.201 kW
 • Димензии ШхВхД: 600х850х600 mm
 • Нето тежина на апаратот 42.2 kg
 • Приклучна моќ 220-240 V

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.