-12%

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFDIU5

– Зафатнина на рерната: 65 l
– Енергетска класа А
– Димензии (ШxВxД): 60х85х60см
– Електричен шпорет со стаклокерамичка плоча


28,950.00 ден 25,480.00 ден

Спореди

Опис

 • Шпорет Кончар ST 6040 GKFDIU5
 • Електричен шпорет со стаклокерамичка плоча
 • Енергетска класа А
 • Стакло-керамичка плоча – 5 грејни зони:
  – лева предна – двојна зона ø180 mm, 1700W
  – левa назад ø145 mm, 1200W
  – преден десен ø145 mm, 1200W
  – десен назад ø180 mm, 1800W
 • ТУРБО печка
 • Потопни копчиња
 • Дигитален тајмер
 • Автоматски режим на печка
 • Полуавтоматски режим на печка
 • Грејач на скара
 • Зафатнина на рерната: 65 l
 • Димензии на рерната (ШxВxД): 34x43x39cm
 • Моќност на горниот грејач: 1200W
 • Моќност на долниот грејач: 1100W
 • Моќност на грејач на скара: 1400W
 • 8 функции на рерната: Осветлување, Одмрзнување, Горна+долна, Горна+долна+вентилатор, Долна+вентилатор, Скара, Горна+скара, Горна+скара+вентилатор
 • Профилирани водичи
 • Решетка
 • 1 длабок плех
 • 1 плитка тава
 • Двојна застаклена врата
 • Фиока
 • Напонски кабел
 • Електрично поврзување: 3N
 • Вкупна поврзана моќност: 8,5 kW
 • Потрошувачка на електрична енергија во класичниот режим на греење: 0,87 kWh
 • Димензии (ШxВxД): 60х85х60см
 • Висина прилагодлива за: 2cm
 • Тежина на уредот: 45 кг
 • Димензии на пакувањето (ШxВxД): 65x93x69cm
 • Тежина на пакувањето 49 кг
 • Боја: инокс
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.