-12%

BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

– Волумен на рерната: 66 l
– Халогенско осветлување
– 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
– Енергетска класа: A


Original price was: 45,450.00 ден.Current price is: 39,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Стаклокерамичка плоча – брзо и лесно готвење и чистење
 • 3D топол воздух: одлични резултати благодарејќи на оптималната распределба на топлината
 • 4 експрес рингли, 1 е дупла
  Напред лева: стандардна, 1.8 kW
  Назад лева: стандардна, 1.8 kW
  Назад десна: стандардна, 1.2 kW
  Напред десна: дупла, 2.2 kW
 • Индикатор за топлина за секоја рингла
 • 7 опции за печење во рерна: 3D hot air, горно / долно печење, инфрацрвен вентилатор, pizza, подно печење
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Целосно стаклена врата
 • Брзо загревање
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
 • Напојување: 220 – 240 V
 • Димензии (WxHxD): 600×850х600 mm
 • Прилагодлива висина на норагките
 • Димензии на рерна: (ШхВхД) 48.2х32,9х42.0 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.