-12%

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2TA

– Волумен: 50 литри
– Монтажа : на зид
– Фабрички подесена температура 80 º C


Original price was: 7,970.00 ден.Current price is: 6,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Фабрички подесена температура 80 º C
 • Димензии Ø426 x 614
 • Внатрешен термостат
 • Приказ на температура
 • Индикаторско светло
 • Котел од челичен емајлиран лим
 • Mg заштитна анода
 • Дебелина на изолација : 20мм
 • Раздалеченост на дупките за монтажа 220mm
 • Приклучок на водоводна мрежа G 1/2
 • Работен притисок 6 bar
 • Степен на заштита од влага IP 24
 • Димензии на пакувањето D/Š/V: 48,5×48,5×60 cm
 • Јачина : 1980 W

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.