-13%

ARISTON Бојлер за бања PRO1 R 80V 2K

– Капацитет на резервоарот за вода (L): 80 L
– Поставување: Вертикално
– Напон: 220V
– Моќност: 2000W


Original price was: 9,690.00 ден.Current price is: 8,400.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел: Електричен
 • Капацитет на резервоарот за вода (L): 80 L
 • Поставување: Вертикално
 • Напон: 220V
 • Моќност: 2000W
 • Меѓународна заштита (IP): IPX4
 • Максимален притисок (Бар): 8 бари
 • Максимална температура (* C): 80 ° C
 • Поврзување (“): 1/2
 • Затворен / отворен: затворен
 • Бренд: Аристон
 • Големина: 76x43x48
 • Притисок: 8 бари
 • Максимална температура на течноста: 80 ° C
 • Флексибилно поврзување со цевки: 1/2 ”
 • Енергетска класа: В.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.