-12%

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2RA

– Волумен: 50 литри
– Монтажа : на зид
– Притисок при работа : 6 bar


8,620.00 ден 7,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Надворешно подесување на температура 35°C-85°C
 • Димензии Ø426 x 614 mm
 • Надворешен термостат
 • Приказ на температура
 • Индикаторско светло
 • Котел од челичен емајлиран лим
 • Mg заштитна анода
 • Дебелина на изолација : 20мм
 • Заштита од влага : IP 24
 • Приклучок на водоводна мрежа : G 1/2
 • Јачина: 1980 W
 • Димензии на пакувањето – 48,5×48,5×60 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.