-13%

LEOV Соларен безпритисочен бојлер 150/200 l со монтажа

– Бојлерот доаѓа комплет со работна рака, материјал и поврзување до едно купатило
– Вклучено постоље за монтажа на кров
– Инокс бојлер
– Вакумски цевки


34,000.00 ден36,000.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Бојлерот доаѓа комплет со работна рака, материјал и поврзување до едно купатило
 • Вклучено постоље за монтажа на кров
 • Инокс бојлер
 • Вакумски цевки (20 за 200 л. и 15 за 150 л.)
 • Сертификат за енергетска ефикасност, класа C
 • Капацитет од 150 или 200 литри
 • Електро вентил
 • Универзална сонда (2)
 • Контролер термометар (3)
 • Опционално
  – електричен греач (4)
  – пратечки греач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.