-9%

ARISTON Бојлер за бања VELIS VLS EVO 80 EU

– 80л
– ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ
– Моќност 3KW – Два греачи 1.5 KW + 1.5 КW
– Мултипозиционирање – Вертикално и хоризонталноOriginal price was: 27,600.00 ден.Current price is: 24,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • 80л
 • ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ
 • Моќност 3KW – Два греачи 1.5 KW + 1.5 КW
 • Мултипозиционирање – Вертикално и хоризонтално
 • Рамна позадина
 • Покажува број на туширања
 • Самодијагносика
 • Auto dry технологија
 • Титаниум Плус технологија на Емајлиран резервоар резервоар тестиран до 16 бари
 • Две Големи Магнезиумски Аноди
 • АBS изведба – електронски систем за максимална сигиурност на релација корисник – бојлер
 • Прилагодлив преден панел во разни бои
 • Shower ready – покажува кога е спремна водата за прво туширање
 • Eco Еvo function за намалена потрошувачка на електрична енергија
 • Nanomix + Best технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода)
 • Полиуретанска изолација CFC Free
 • Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари
 • Максимална температура 80 степени
 • Загревање за 2ч и 56 минути до 45 степени
 • бела боја
 • Димензии ВxШxД 106.6x49x27 цм тежина
 • 20кг
 • IPX4 ниво на заштита
 • Гаранција (дена): 1830

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.