-12%

KONCAR Аспиратор NU 60LISM2

– Боја: сива/ предна инокс маска
– Кујнски елемент за вградување
– Димензии (ВхШхД): 17,4x60x30,5/43 cm
– Контрола со копчиња


5,350.00 ден 4,699.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: сива/ предна инокс маска
  • Кујнски елемент за вградување
  • Димензии (ВхШхД): 17,4x60x30,5/43 cm
  • Контрола со копчиња
  • Светло: 2x2W, LED
  • Капацитет на вшмукување: 299-483 m3/h (2 мотори)
  • Степени на вшмукување: 3
  • Алуминиумски филтри: 2
  • Напон: 220-240 V~
  • Максимална моќност: 254 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.