-12%

JETAIR Аспиратор VIERA GR/A/72

– Боја инокс
– Ширина 73.5 см
– Контрола 3S Slider
– 3 брзини


Original price was: 7,950.00 ден.Current price is: 6,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја инокс
 • Вграден аспиратор
 • Ширина 73.5 см
 • Висина 17,7 см
 • Длабина 30 см
 • Контрола 3S Slider
 • 3 брзини
 • Осветлување Led 2X3 W
 • Излез за црево 120 mm
 • Влечна сила 550 м3/h
 • Бучност 45-54 db(A)
 • Потрошувачка 81 W
 • Вклучени филтри за маснотија
 • Можност за поставување на филтри со активен јаглен
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.