-12%

BOSCH Аспиратор DHL 575C

– Влечна сила 615 m³/h
– Бучност: 50/70 dB
– Вградни димензии (ВХШХД): 418 x 496 x 264 mm
– Ширина и длабина: 52х30 см


28,100.00 ден 24,730.00 ден

Спореди

Опис

 • Aспиратор за вградување
 • Влечна сила 615 m³/h
 • Бучност: 50/70 dB
 • Осветлување: 2 x 1 W LED
 • Приклучна снага: 252 W
 • Вградни димензии (ВХШХД): 418 x 496 x 264 mm
 • Ширина и длабина: 52х30 см
 • Пречник на цевката: Ø 150 mm, 120 mm
 • Должина на кабел: 150cm
 • Копче со 4 брзини
 • Енергетска класа C
 • Метален филтер за масти, одговара за миење во машина за садови
 • Боја: inox

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.