-12%

JETAIR Аспиратор VIERA LUX BL/A/52

– Боја мат црна
– Ширина 53,5 см
– Контрола 3S механички копчиња (LUX)
– 3 брзини


7,950.00 ден 6,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја мат црна
 • Вграден аспиратор
 • Ширина 53,5 см
 • Висина 20 см
 • Длабина 30 см
 • Контрола 3S механички копчиња (LUX)
 • 3 брзини
 • Осветлување Led 2X3 W
 • Излез за црево 120 mm
 • Влечна сила 550 м3/h
 • Бучност 45-54 db(A)
 • Потрошувачка 81 W
 • Вклучени филтри за маснотија
 • Можност за поставување на филтри со активен јаглен
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.