-10%

Комбиниран фрижидер VOX KK 3600 SF

– Волумен на фрижидерот: 230 л
– Волумен на замрзнувачот: 106 л
– 4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
– 3 фиоки за замрзнување


Original price was: 21,850.00 ден.Current price is: 19,700.00 ден.

Спореди

Опис

 • Волумен на фрижидерот: 230 л
 • Волумен на замрзнувачот: 106 л
 • 4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
 • 3 фиоки за замрзнување
 • Антибактериска заштита, внатрешно LED светло, голема фиока за овошје и зеленчук
 • Гас: R600a
 • Енергетска класа: А+
 • Потрошувачка на енергија годишно: 306 kWh
 • Тивок при работа
 • Бучава: 39 dB
 • Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
 • Боја: сива
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.