-12%

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 36NLEA

– NoFrost
– Вкупен нето капацитет (l): 305 l
– Нето капацитет ладилник (l): 216 l
– Нето капацитет замрзнувач (I): 89 l


47,750.00 ден 42,020.00 ден

Спореди

Опис

 • Serie | 2
 • NoFrost
 • Вкупен нето капацитет (l): 305 l
 • Нето капацитет ладилник (l): 216 l
 • Нето капацитет замрзнувач (I): 89 l
 • Капацитет на замрзнување (kg/24h) : 10 kg
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија: 239 kWh/god
 • Бучност: 42 dB
 • Број на полици: 4
 • Инокс
 • MultiBox: прозирна фиока со брановито дно
 • Број на фиоки во замзнувачот: 3
 • Предните ногарки се нивелираат
 • Приклучна моќност: 100 W
 • Напон: 220 – 240 V V
 • Сад за коцки мраз
 • Димензии (V x Š x D): 186 x 60 x 66 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.