-13%

Комбиниран Фрижидер GORENJE RK6191EW4

– Енергетска класа: A+
– Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm
– Врата: Метална врата
– Боја: Бела


27,010.00 ден 23,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A+
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm
 • Врата: Метална врата
 • Боја: Бела
 • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
 • Прилагодливи ногарки: 2
 • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
 • Климатска класа: N, ST
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 320 / 314 l
 • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 208 / 206 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 112 / 108 l
 • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 17 h
 • Механичко управување
 • CrispZone фиока за зеленчук
 • FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот
 • ЛЕД осветлување
 • 4 стаклени полици
 • Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач
 • Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата
 • Флексибилен сад за јајца (8×)
 • SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
 • Простор за замрзнување: 3 фиоки
 • 1 стаклена полица
 • 1 класичен сад за лед
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,78 kWh
 • Бучност: 38 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 70 cm
 • Нето тежина на апаратот: 56 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 58 kg
 • Приклучна моќ: 90 W
 • Осигурувач: 10 A
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.