-12%

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 54 278.B1VN

– Вкупна корисна запремина 268 л
– 4 стаклени полици
– Фиоки во замрзнувачот: 2 +1 складирање
– Димензии (VxŠxD): 170x54x61 cm


19,670.00 ден 17,300.00 ден

Спореди

Опис

 • Комбиниран фрижидер
 • Боја: Бела
 • Вкупна корисна запремина 268 л
 • 3 фиоки за замрзнување
 • 4 стаклени полици
 • Фиоки во замрзнувачот: 2 +1 складирање
 • Рачно одмрзнување во комората
 • Димензии (VxŠxD): 170x54x61 cm
 • Осветлување на внатрешноста
 • Сад за лед,лопатка за лед
 • Сад за зеленчук од транспарентна пластика
 • Држач за шишиња
 • Енергетска класа: F
 • Климатска класа: ST/N
 • Број на компресори: 1
 • Напон: 220-240 V
 • Еколошки гас : R600a
 • Бучност: 40 dB
 • Комора: 84 l
 • Капацитет на замрзнување 3,9 kg/24h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.