-12%

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348SFN

– Боја: сребрена
– Вкупен корисен волумен: 340 l
– Висина/ Ширина/ Длабочина: 186×59,5×65 cm
– Рачно одмрзнување


Original price was: 25,990.00 ден.Current price is: 22,870.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: сребрена
 • Вкупен корисен волумен: 340 l
 • Висина/ Ширина/ Длабочина: 186×59,5×65 cm
 • Рачно одмрзнување
 • (LED) внатрешно осветлување
 • 4 стаклени полици во ладилникот
 • 3 корпи во замрзнувачот
 • 1 (humidity control) корпа за овошје и зленчук
 • 2 сада за мраз и лопатка
 • Ногарки на нивелирање
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на мрзнење: 5,2 kg/24h
 • Климатска класа: T/SN
 • Компресори: 1
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка kWh/god: 302
 • Нето капацитет на ладилникот (5°C): 234 l
 • Нето капацитет на замрзнувачот: 107l
 • Бучност: 39 dB
 • Потрошувачка kWh/24h: 0,838

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.