-12%

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

– KGN33NLEB e seria 2, E ен. класа, самостоен фрижидер
– NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
– MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
– LED внатрешно осветлување


Original price was: 45,300.00 ден.Current price is: 39,860.00 ден.

Спореди

Опис

 • KGN33NLEB e seria 2, E ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурата,точно ја прилагодувате саканата температура
 • Perfect Fit: совршено вклопување со ѕидот или со линијата од кујната
 • Врати: Inox-look, страници: сребрена боја
 • Акустичен предупредувачки сигнал за отворена врата
 • Автоматско одмрзнување во ладилникот
 • Динамичко ладење со внатрешен вентилатор
 • 3 сигурносни полици од калено стакло
 • MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
 • Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
 • 3 полици за замрзнати производи
 • EasyAccess-полица на лизгач
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 87 л.
 • Капацитет на замрзнување: 11 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 19 часa
 • Климатска класа: SN-T
 • Емисија на бучава: 42 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 228kWh
 • Димензии (В х Ш х Д): 176 x 60 x 65
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.
 • Отворање на вратата десно, може да се смени

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.