-12%

Комбиниран фрижидер KONCAR HL 55206.SH

– Вкупен корисен волумен: 206 l
– Димензии ВхШхД: 143×54,5x55cm
– Рачно одмрзнување
– Регулација на температура


16,270.00 ден 14,320.00 ден

Спореди

Опис

 • Инокс
 • Вкупен корисен волумен: 206 l
 • Димензии ВхШхД: 143×54,5x55cm
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температура
 • Внатрешно светло
 • Стаклени полици во ладилник: 3
 • Жичани полици во замрзнувачот: 1
 • Сад за овошје: 1
 • Сад за коцки мраз: 1
 • Ногарки на нивелирање
 • Променлив смер на отварање на врата
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на замрзнување: 2,4 kg/24h
 • Климатска класа: N/ST
 • Напон: 220-240 V~
 • Струја: 0,75 A
 • енергетска класа: F
 • Потрошувачка енергија kWh/god: 215
 • Нето волумен ладилник (5°C): 169 l
 • Нето волумен замрзнувач: 37 l
 • Број на ѕвездички: 4
 • Бучност: 40 dB(A)
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.