-12%

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

– Вкупен корисен волумен: 216 l
– Ладилник: 171 l
– Замрзнувач: 42 l
– Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm


14,770.00 ден 12,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • Автоматско одмрзнување на ладилникот
 • Рачно одмрзнување на замрзнувачот
 • Регулатор за температура
 • Внатрешно осветлување
 • 4 стаклени полици во ладилникот подесиви по висина
 • 1 жичана полица во замрзнувачот
 • 1 сад за зеленчук
 • 2 сада за мраз
 • Лопатка за мраз
 • Подесиви ногарки по висина
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
 • Климатска класа: N
 • ! компресор
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: A+ (F по стандарди на ЕУ)
 • Потрошувачка kWh/год: 212
 • Време на раст на температура: 12 h
 • Бучност: 41 dB(A)
 • Потрошувачка kWh/24h: 0,58
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.