-12%

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60341NF.BFN

– Вкупен волумен: 330 l
– Димензии ВхШхД: 186×59,5×65 cm
– No Frost
– Стаклени полици во ладилникот: 4


Original price was: 29,400.00 ден.Current price is: 25,880.00 ден.

Спореди

Опис

 • Вкупен волумен: 330 l
 • Димензии ВхШхД: 186×59,5×65 cm
 • No Frost
 • Стаклени полици во ладилникот: 4
 • Фиоки во замрзнувачот: 3
 • Сад за зеленчук и овошје: 1
 • Сад за коцки мраз: 2
 • Ногарки на нивелирање
 • Разладно средство: R600a
 • Количина на фреон: 0,046 kg
 • Капацитет на замрзнување: 8 kg/24h
 • Климатска класа: T/SN
 • Компресори: 1
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка на енергија kWh/год: 313
 • Нето волумен на ладилник: 230 l
 • Нето волумен на замрзнувач: 101 l
 • Број на ѕвездички: 4
 • Бучност: 41 dB
 • Потрошувачка на енерија kWh/24h: 0,852
 • Тежина neto/bruto: 69/74 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.