-12%

KENWOOD Мултипрактик FPP 225

 • Боја: сребрена
 • Моќност на моторот (max): 750 W
 • 22 Различни функции
 • 2 години гаранцијаOriginal price was: 4,550.00 ден.Current price is: 3,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја : сребрена
 • Моќност на моторот (max): 750 W
 • Процесор за храна
 • Чаша за сецкање (2,1 л)
 • Чаша за блендирање (1,2 л)
 • 22 Различни функции
 • Димензии (cm h x w x d ): 32 x 19 x 19
 • Може да се мие во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.