-12%

BOSCH Мултипрактик MUM 58920

– Голем сад за мешање од инкос со капацитет од 3.9 l
– Мотор 1000 W
– 3D PlanetaryMixing: брзо и комплетно мешање на сите состојки
– 7 брзини на работа


Original price was: 20,150.00 ден.Current price is: 17,700.00 ден.

Спореди

Опис

  • Голем сад за мешање од инкос со капацитет од 3.9 l
  • Мотор 1000 W
  • 3D PlanetaryMixing: брзо и комплетно мешање на сите состојки
  • 7 брзини на работа
  • Електронска контрола
  • Лесен за чистење и одржување
  • Спор старт против распраскување
  • Сите пластични делови се без BPA
  • Стабилни ногарки
  • Заштита од преоптоварување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.