-12%

BOSCH Мултипрактик MUMP 1000

– 3D Planetary Mixing за оптимално мешање на сите состојки
– 4 брзини и функција пулсирање
– Сет за слатки и колачи
– Multi-motion-drive


7,300.00 ден 6,430.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќен мотор од 600 W
 • Практичен пластичен сад од 3,9 l со посебен облик на внатрешноста за едноставна припрема на тесто (до 2 kg мешавина за колачи или 1,5 kg тесто за подигнување)
 • 3D Planetary Mixing за оптимално мешање на сите состојки
 • 4 брзини и функција пулсирање
 • Сет за слатки и колачи
 • Multi-motion-drive
 • Повеќенаменска погонска рачка
 • Easy storage
 • Едноставен за чистење
 • Пластични садови за мешање најмногу 0,75 kg брашно + додатоци (за најмногу 2 kg тесто) со прозирен поклопец и помагало за полнење
 • Рачка за удирање, рачка за гмечење и рачка за мешање
 • Гумени ногарки
 • Заштита од преоптоварување
 • Боја бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.