-13%

ISKRA Вентилатор DF-003

– Напон: 220-240V ~ 50Hz
– моќност: 35W
– Тип: столен
– Дијаметар: Ø 34см


Original price was: 1,720.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Спореди

Опис

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• моќност: 35W
• Тип: столен
• Дијаметар: Ø 34см
• Функција на осцилација
• 3 брзини
• Висина: 30см
• Должина на кабелот: 1,6м
• Димензии на пакувањето (во мм): 345 (L) x 175 (W) x 375 (H)
• Нето тежина: 1,2 кг
• Бруто тежина: 1,7 кг

• 24 месеци гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.