-13%

ISKRA ударна хилта перфоратор Z1C-ZT3-26

– Напон: 230V ~ 50Hz
– Моќност: 800W (max)
– Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1
– Влијание: 0 до 5300 удари / min-15,750.00 ден 4,999.00 ден

Спореди

Опис

• Напон: 230V ~ 50Hz
• Моќност: 800W (max)
• Моќност: 2,8J
• Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1
• Влијание: 0 до 5300 удари / min-1
• Макс. promijer сече: Ø 26 mm
• СДС Плус вежба систем
• Мека гумeна рачка
• Контрола на брзината
• Двете насоки на вртење: лево / десно
• Помошната рачка

Содржи:
• х 2 парчиња х 3 •
• 1 x вежба прав-доказ капак
• мерач

Дупчење на:
• железо: 13 mm
• Бетон: 26 mm
• дрво: 30мм
• должина на кабел: 1.8 m

Пакување: куфер
• Димензии на пакување (во mm): 425 (D) x 110 (W) x 277 (V)
• Тежина: 5,25 kg
• Бруто Тежина: 5,45 kg

• гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.