-13%

ISKRA Вибрациона брусалка ERO IE-AJ12-300

– Моќност: 230-240V~50Hz
– Јачина: 300W
– Број на вртежи: 6.000 – 12.000 min-1
– Број на вибрации: 12.000 – 24.000 min-1


Original price was: 3,440.00 ден.Current price is: 2,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Моќност: 230-240V~50Hz
  • Јачина: 300W
  • Број на вртежи: 6.000 – 12.000 min-1
  • Број на вибрации: 12.000 – 24.000 min-1
  • Пречник на вибрациски круг: 2,5 mm
  • Брусна плоча: 115×230 mm, брусен лист: 115×280 mm
  • Сад за собирање прашина
  • Димензии (mm): 345 x 130 x 195
  • Тежина: 2,2 kg
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.