-13%

ISKRA 8 Сет Штрафцигери ERO HTS

– “8 шрафцигера со магнетна главата
– Х. (+) крст
– Хром-ванадиум челик


Original price was: 799.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Спореди

Опис

  • “8 шрафцигера со магнетна главата
  • Х. (+) крст
  • 1x75mm/1x100mm/2x150mm
  • SL (-) Слот
  • 3x75mm/5x75mm/6x150mm
  • Хром-ванадиум челик
  • Пакување: кутија”

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.