-17%

ISKRA Сабјеста пила ERO IE-RS710

– Напон: 220-240V ~ 50Hz
– Моќност : 710W
– Подесувачки агол на сечење: од 0-45°
– Број на движења – празен од: 0 – 2500 min-1


Original price was: 5,990.00 ден.Current price is: 4,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Моќност : 710W
 • Подесувачки агол на сечење: од 0-45°
 • Број на движења – празен од: 0 – 2500 min-1
 • Должина на движењето – 20mm
 • Променлива брзина
 • Дебелина на сечењето:
  – дрво – 115mm
  – железо – 3mm
 • Прибор (пили):
  – 1 пила за дрво
  – 1 пила за метал
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 490 (Д) x 80 (Ш) x 190 (В)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.