-13%

ISKRA Ударна дупчалка GX-EID043

– Моќност : 1050W (max),
– Вртежи : 0-3000 врт / мин,
– Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm,


Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,299.00 ден.

Спореди

Опис

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 1050W мотор.

Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.

  • Моќност : 1050W (max),
  • Вртежи : 0-3000 врт / мин,
  • Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm,
  • Променлива брзина,
  • Две насоки на вртење,
  • Додатна рачка,
  • Должина на кабел: 1.8 m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.