-17%

ISKRA Батериска штрафилица дупчалка ERO IE-CD62-120S

– Напон: 12V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
– Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1
– Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm


Original price was: 4,830.00 ден.Current price is: 3,999.00 ден.

Спореди

Опис

  • Напон: 12V
  • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
  • Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1
  • Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm
  • LED сијалица
  • Гумирана рачка
  • Полнач за брзо полнење
  • Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)
  • Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 8 mm (железо)
  • Гаранција 2 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.