-17%

ISKRA Електрична дупчалка ERO IE-ED1050

– Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
– Моќност :1050W
– Двостепен менувач:
– Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин


5,990.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Моќност :1050W
 • Двостепен менувач:
 • Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин
 • Вртежи во празен од, при удар: 0-19200 / 0-51200 врт / мин
 • Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm
 • Променлива брзина
 • Две насоки на вртење
 • Гумирана рачка
 • Додатна рачка
 • Мерач за длабочина
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 340 (Д) x 89 (Ш) x 272 (В)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.