-13%

ISKRA Кружна пила GX-MC011

– Напон: 230-240V ~ 50Hz
– Моќност: 900W (макс)
– Нема оптоварување тежина: 0-4500 вртежи во минута
– Дијаметар на сечивата: Ø 125 mm


8,040.00 ден 6,990.00 ден

Спореди

Опис

Кружната пила Iskra GX-MC011 900W може да се пофали со моќно сечило со дијаметар од 125 mm. Длабочината на сечење под агол од 90 ° е 60 mm. Практичниот куфер овозможува лесен и брз транспорт, додека удобниот зафат го спречува заморот.

  • 2 универзални ножеви
  • куфер

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:

  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Моќност: 900W (макс)
  • Нема оптоварување тежина: 0-4500 вртежи во минута
  • Дијаметар на сечивата: Ø 125 mm
  • Длабочина на сечење (макс): 60 mm
  • Должина на кабел: 1.8m

2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.